תקנון ומשלוחים

ברוכים הבאים לאתר הקניות FishBay (להלן: "האתר"), האתר המקצועי ביותר לגידול ציקלידים אפריקאים. באתר תוכלו ליהנות מקנייה של דגים חיים ומוצרים נלווים לאקווריום שיגיעו עד אליכם.

המלל באתר מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחות בלבד, אך מתייחס באופן שווה לנשים וגברים.

אנא קרא תקנון זה בקפידה, שכן פעולת רכישה או שימוש באתר כפופים לתקנון זה ומהווים את הסכמתך לתקנון זה ולכללים החלים בו. הסכמה זו מונעת תביעה ו / או דרישה כנגד FishBay ו / או מפעילי האתר ו / או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות באי עמידה בהתחייבויות של האתר כלפי הלקוח כפי שמצוינות בתקנון זה.

 

רשאי לבצע קנייה באתר מי שמלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי בתוקף, ואשר כרטיס האשראי הינו כרטיס המונפק ע"י אחת מחברות האשראי הישראליות.

רכישה תחשב כפעולה שאושרה ע"י חברת האשראי, במידה ולא תאושר הרכישה בכרטיס האשראי ,המשך הפעולה תישקל לאחר פנייה אל הלקוח.

 

FishBay לא תישא, במישרין או בעקיפין, באחריות במקרה של רכישה משובשת. קרי רכישה בה לא נתקבל מידע במערכות האתר. במידה ונוצרה בעיה של ביצוע רכישה יש לפנות אל האתר בדף "צרו קשר", אנו נחזור אליך בהקדם אם פתרון לבעיה.

 

ההתקשרות עם האתר תבוצע באמצעות דף "צור קשר" באתר או בטלפון.

 

איסוף עצמי:

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי של מוצרים ודגים בתיאום מראש. (איסוף עצמי במושב שורש). 

איסוף עצמי יעשה בכל ימי השבוע בין השעות 19:00-22:00 או בימי שישי ושבת                 בשעות 8:00-21:00. במקרים חריגים צור עימנו קשר ונתאם עבורך זמן מתאים יותר.

משלוחים:

אצלנו אתם יכולים להזמין דגים בראש שקט, שיגיעו עד הבית!

המשלוחים עד בית הלקוח (אשר יתבצעו לאחר תיאום טלפוני) יבוצעו בשעות הערב (בשעות 19:00-21:30) בימים שני וחמישי (באזור ירושלים והסביבה) בימי שישי בשאר האזורים.

משלוח דואר יבוצע בכל ימות השבוע, משלוחי דגי נוי יבוצעו בימי שישי בלבד.

משלוחי הדגים מבוצעים לאזור גוש דן (עד נתניה כולל) ואזור ירושלים ומודיעין בלבד!

משלוח ציוד נלווה - לכל חלקי הארץ בדואר ישראל:

ציוד נלווה ייצא ממחסנינו עד 6 ימי עסקים מיום הרכישה.

משלוחי דגים יועברו אליכם בשקיות רוויות בחמצן. שרידות הדגים היא למשך כשש שעות (יכולים לשרוד יותר אך לא מומלץ).
הדגים ישלחו לפי בקשת הלקוח.
במידה והדגים מועברים למספר אקווריומים אנא הוסיפו הערה, כך שנדע לשים את אותם בשקיות נפרדות.

יש לקחת בחשבון שציקלידים משנים את צבעם ע"פ המצב בו הם נמצאים, ולכן דגים המועברים במשלוח ישנו את צבעם כתוצאה מהלחץ בו הם נמצאים. לכן, ייתכן כי כאשר תקבל את הדג במשלוח צבעו לא יהיה תואם לזה שבתמונת האתר. יש לאפשר פרק זמן של עד שבועיים לחזרת הצבע (כתלות בדגים הנוספים באקווריום הלקוח).

ניתן להזמין דגים בכל כמות לפי המפתח הבא:
סכום כולל הנמוך מ 250 ₪ -יחויב ב 39 ₪ משלוח.
סכום כולל השווה או הגבוה מ 250 ₪ - משלוח חינם.

מחיר משלוח של מוצרים נלווים :

הזמנה עד 250 - דמי משלוח 19 ₪,  משלוח חינם - בהזמנות מעל 250 ש"ח

 • בעת ביצוע משלוח, רשאי השליח לבקש: נוכחות של מבצע ההזמנה ו\או חתימה על טופס קבלת המוצר ו\או תעודה מזהה וכרטיס האשראי של מבצע ההזמנה.

סייגים לתקנון המשלוחים:

FishBay לא יהיו אחראים לאיחור במשלוח במקרים הבאים:

 • במקרה של כוח עליון: מלחמה, מצב חירום ונזקי טבע.

 • שביתה / פשיטת רגל אצל ספקים שאיתם העסק נמצא בקשרי מסחר.

 • באזורים שאינם בטווח האזורים המוגדר למשלוח דגים או אינם ניתנים להגעה מבחינה ביטחונית.  במקרה זה תתואם עם הלקוח נקודת מפגש מתאימה או לחילופין ביטול העסקה.

החזרת מוצרים:

 • לא ניתן להחזיר לחנות דגים, אלא במקרים חריגים לאחר קבלת אישור טלפוני.

 • ביטול עסקה יעשה בהפרש של עד 14 יום מיום הקנייה.

 • משלוח של מוצר שבוטלה עבורו עסקה, יעשה בתשלום ע"י הלקוח, ויוחזר באריזתו המקורית כאשר לא נעשה בו שימוש ואין בו שום פגם או בלאי מכל סוג.

 • במידה ובוטלה עסקה (שלא עקב פגם הנמצא באחריות היצרן, ולא עקב אי ביצוע משלוח במועד הנקבע לפי התקנון), יוחזר הכסף אל הלקוח בתום 14 ימים מיום קבלת המוצר אצלנו.

 • ביטול עסקה אינו כולל את דמי המשלוח, דמי משלוח לא יוחזרו בעת ביטול עסקה.

 • במקרה ביטול עסקה בעקבות הפרת התקנון מצד העסק, קרי מוצר פגום / אי עמידה בזמני המשלוח שתואמו עם הלקוח, זכותו של הלקוח לבקש ביטול עסקה ולקבל את כל סכום העסקה ללא ניכוי דמי המשלוח.

 • החלפת / החזרת מוצרי מזון לדגים: לאחר פתיחת הקופסא / שקית לא ניתן להחזיר את המזון אלא במקרים חריגים.

 • בכל ביטול עסקה שבו המוצר נשלח ו \ או הושלמה רכישתו באתר, יוחזר מלוא הסכום למעט דמי משלוח ו \ או 5% דמי ביטול עסקה.

 • סכום העסקה יוחזר ללקוח באותו אופן שבו שילם (אשראי או מזומן) לאחר ניכוי (כמופיע בסעיף 8 ), סכום זה יוחזר אך ורק לאחר קבלת המוצר המבוטל בבית העסק כאשר הוא עומד בתנאי סעיף 3.

פרטיות הלקוחות שלנו:

בעת רישום לאתר לצורכי רכישה, יתבקש הלקוח לספק פרטים מזהים לרבות שם מלא, פרטי התקשרות ופרטי אמצעי תשלום. ללא מילוי פרטים נכונים ומלאים לא יוכל הלקוח להשלים את הרכישה ולאתר תהיה הזכות לבטל את המכירה ואף לנקוט בצעדים משפטיים כנגדו.

במידה ומוצר יוחזר אל השולח ("האתר") בעקבות מתן כתובת שגויה על ידי הלקוח, הלקוח יחויב בדמי המשלוח לחבילה זו.

בנוסף אנחנו מכבדים את פרטיות הלקוחות שלנו ועושים מאמצים רבים על מנת להגן על הלקוח. הפרטים שלכם ישמשו אך ורק לביצוע רכישות או להתקשרות איתנו (חברים הרשומים לאתר, יקבלו מאיתנו מיילים וגיליונות מידע – כאשר רישום לאתר כחבר מהווה הסכמה לקבלת מיילים אלו) ולא יועברו לשום גורם שלישי (למעט חברת האשראי).

ביטול הזמנה מצד האתר:

במידה ונפלה טעות במחיר מוצר (עקב תקלה טכנית) או תקלה טכנית בנושא מלאי המוצרים שלנו, יש לנו את הזכות לבטל רכישה. אנו ניצור קשר עם הלקוח הרלוונטי ונעדכן אותו בפרטי המקרה. הלקוח יפוצה בכל סכום הרכישה.

אחריות על מוצרים:

המוצרים עוזבים את בית העסק לאחר שנבדקו ע"י הצוות שלנו, במידה ומוצר הגיע אליכם והוא פגום, הינכם מתבקשים לפנות אלינו בהקדם. יצוין כי אחריות על מוצרים פגומים הינה אצל הספקים והיבואנים. כחלק מהשירות לאחר הקנייה, ובמידה ומוצר נמצא באחריות, הוא יוחזר אלינו ויועבר אל היבואן לצורך תיקון.

מחירון המוצרים באתר:

האתר שומר לעצמנו את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים, השירותים ומחירון המשלוחים מעת לעת וללא כל הודעה מוקדמת. המחיר יקבע לפי הזמן בו הלקוח ביצע את הרכישה במלואה כולל דמי המשלוח.

במידה ונשארו לכם שאלות אנא צרו קשר

המשך קנייה מהנה – מאחלים צוות FishBay

 

 
 
 
 
 
 
 
drtimsaquaticslogo.png
fluval-logo-140.png

תשלום מאובטח

© כל הזכויות שמורות 2020 פיש ביי - FishBay